+
arrow-select-dark.svg

Meditační polštář Zafu Rustic Natural

CONSUME L.ESS

2 790 Kč

Materiál: len, bavlna, pohankové slupky
Velikost: Ø 37 cm, výška 17 cm, váha 2,8-3 kg
Barva: šedá

O produktu

Na meditaci, na jógu, zdravé sezení a v neposlední řadě i na ozdobu interiéru! Tradiční japonský sedák ZAFU se po staletí používá v Asii jako pomocník při Zazen, nebo-li sedící meditaci. Polštář je vyplněn pohankovými slupkami, dodávanými z české farmy. Díky jejich přizpůsobivosti poskytuje polštář správné, komfortní sezení, a tím pomáhá udržet páteř ve správné pozici i u delšího sezení. Pomocí záhybů na stranách se pak dá přizpůsobit tvar sedáku dle libosti - stačí jen odebrat či přidat výplň (díky zipu na polštáři) a změnit tvar na požadované rozměry. Pro snadné přenášení polštáře pak slouží poutko na boku. Sedák v tlumeném šedivém odstínu půjde jednoduše kombinovat s dalšími barvami a kromě své praktické funkce se vám postará o vkusný doplněk interiéru.

Sedák se skládá z vnitřního bavlněného polštáře na zip, vyplněného pohankovými slupkami. Potah je ušit z kvalitního litevského lnu, který se vyznačuje svými antibakteriálními vlastnostmi, a proto je vhodný i pro alergiky.

Rozměry maximálně naplněného ZAFU: 37 cm průměr a 17 cm výška.

Rozměry minimálně naplněného ZAFU: 42 cm průměr a 3 cm výška.

Vyrobeno ručně v Litvě a Česku.

Péče: Samostatný lněný povlak perte na jemný program do 30 °C s nižšími otáčkami. Doporučujeme používat ekologický prací prostředek, šetrný k prádlu i životnímu prostředí. Nedávejte do sušičky.  Bavlněný vnitřní polštář není pratelný.

Skvěle ladí s těmito produkty

Meditační polštář Rondo Rustic Natural

CONSUME L.ESS
1 790 Kč