+
arrow-select-dark.svg

Menstruační kalhotky pro silnou menstruaci

Snuggs

849 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: tělo kalhotek: 93 % nylon, 7 % elastan

O produktu

Revoluce pro vaši menstruaci. Kalhotky Snuggs sice působí jako běžné prádlo, ale během menstruace plně nahradí vložky a tampony po celý den díky třem vrstvám high-tech materiálů. Savá vrstva je vyrobena z rychleschnoucí látky, která odvede od pokožky veškerou vlhkost pro naprosté pohodlí. Druhou, hygienickou vrstvu, tvoří vysoce absorpční látka s kapacitou až tří běžných vložek, jež odstraňuje zápach. Třetí nepropustná vrstva je vyrobena ze speciálně vyvinutého materiálu, který nepropustí ani kapku. Bez nutnosti cokoliv zavádět, přilepovat či vyhazovat, ráno prostě oblečete a jdete. Skvělá alternativa k jednorázovým produktům, která nezatěžuje životní prostředí.

Snadno pratelné kalhotky mají elegantní klasický střih v černé barvě s hladkým povrchem a středně vysokým pasem. Poslouží jako plnohodnotná náhrada za vložky nebo tampony při silné menstruaci. Mají anti-bakterální stříbrnou ochranu a tloušťku pouchých 1,5 mm.

Certifikace: OEKO-TEX®

Navrženo a eticky vyrobeno v České republice.

Složení:
tělo kalhotek: 93 % nylon, 7 % elastan
absorpční vrstva: 100 % polyester
mezivrstva: 90 % bavlna, 10 % elastan
membrána: 95 % bavlna, 5 % PUL

Péče: Po použítí opláchněte ve studené vodě ve sprše nebo v umyvadle. Perte až na 40 °C v tekutém čistícím prostředku, nepoužívejte aviváž. Nemusíte se bát prát s ostatním prádlem. Nedávejte do sušičky. Kalhotky budou většinou do rána suché, připravené k dalšímu použití.

Upozornění: Toto zboží z hygienických důvodů nevyměňujeme a v případě nákupu online nemůžeme zboží přijmout zpět. Děkujeme za pochopení!

Skvěle ladí s těmito produkty