+
arrow-select-dark.svg

Náušnice Miró Parler seul

Joidart

999 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 24karátovým zlatem pozlacená mosaz
Velikost: 1,6 x 1,6 cm

O produktu

Nejen pro všechny obdivovatele Joana Miró! Designeři barcelonské značky Joidart ke 40letému výročí firmy vytvořili speciální kolekci šperků inspirovanou tímto katalánským malířem. Roztomilé jednoduché náušnice jsou na motivy jeho díla s názvem „Parler seul“ z roku 1948. Každé ucho vám ozdobí jedna zlatá hvězda. Zavírání je řešeno puzetkou. To vše je ručně vyrobeno z 24karátovým zlatem pozlacené mosazi. Náušnice si budou dobře rozumět s elegantními minimalistickými outfity, ale i těmi romantičtějšími. Skvělým nápadem určitě bude je doplnit dalším šperkem ve zlaté barvě a podobném stylu.

Prsten navrhl designérský tým Joidart Lab. ve složení Cristina, Berta a Valentina. Trojice umělkyň je zodpovědná za sledování nových trendů, porozumění tomu, jak ženy na celém světě žijí, sní a přemýšlejí. To vše pak promítají do návrhu jedinečných kolekcí šperků.

Rádi doporučujeme i jako dárek.

Vyrobeno ve Španělsku.

Péče: V případě ztráty lesku lze šperky vyčistit mýdlovou vodou a vyleštit měkkým hadříkem. Doporučujeme šperky sundávat před spaním, nekoupat se s nimi a nevystavovat je hrubé síle.