+
arrow-select-dark.svg

Odličovací olej Botanika

Mylo

449 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 100 ml

O produktu

Odličovat svou pleť olejem je velmi jednoduché a účinné zároveň! Olej velmi dobře odstraní zároveň makeup a nečistoty, které se během dne na našem obličeji usadí. Pleť bude navíc zároveň hydratovaná a tonizovaná. Tento olej je vhodný i na odlíčení očí a je dermatologicky a oftalmologicky testovaný.

Účinné složky:

macerát z hvězdice prostřední – zklidňuje svědění pokožky a používá se na léčbu zánětů, akné a ekzémů

extrakt z třezalky tečkované – působí protizánětlivě a má antibakteriální a antioxidační účinky

esenciální olej z vratiče obyčejného – je bohatý na protizánětlivé, antihistaminické a antialergické látky a zmírňuje svědění a podráždění pokožky

Olej není vhodný pro pórovitou a mastnou pleť. Pro tento typ pleti doporučujeme spíše čištění Levandulovou micelární vodu.

Použití:

Pro odstranění makeupu a nečistot naneste na suchou tvář a krouživými pohyby vmasírujte do pleti. Poté namočte látkový tampon do teplé vody a položte si ho na tvář. Teplo vaši pleť změkčí a pomůže s uvolňováním nečistot. Jemně tamponem tvář setřete do čista.

Skladujte mimo dosah dětí a mimo přímé sluneční záření.

Složení: kaprylové/kaprinové triglyceridy, ricinový olej, olej ze slunečnice roční, olej z třezalky tečkované, olej ze světlice barvířské, tokoferol, olej z levandule lékařské, olej z vartiče obecného, olez z pelargonie vonné, limonene*, linalol*, citronellol*, geraniol*.

* složky přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích

Produkt je veganský.

Trvanlivost 12 měsíců od data výroby.