+
arrow-select-dark.svg

Opalovací krém SPF 30 Tropical

Attitude

690 Kč

Velikost: 150 ml
150 g

O produktu

Abychom si mohli milované sluneční paprsky užívat dosyta, nesmíme podcenit přípravu. Opalovací krém od značky Attitude poskytuje účinnou ochranu před UVA i UVB paprsky a to zcela za použití rostlinných a minerálních složek, ze kterých nemusíme mít strach. Jako aktivní složka zde pak funguje oxid zinečnatý v pro naše tělo nejšetrnější formě, která zůstává na povrchu kůže. Neobsahuje syntetické filtry, nebezpečné konzervanty ani látky, které by při koupání v moři mohly ohrozit podmořské ekosystémy. Je v přírodě rozložitelný, dobře se roztírá a nezanechává mastné ani barevné stopy. Je hypoalergenní, neobsahuje parfém, ale díky přírodnímu ovocnému aroma je práce s ním opravdová radost.

Certifikace PETA (netestováno na zvířatech), EcoLogo a EWG (šetrný k životnímu prostředí).

Veganský produkt. 

Ochranný filtr SPF 30. 

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Kanadě. 

Použití: Naneste minimálně 15 min před začátkem slunění. Opakujte každé 2 hodiny, v případě pocení nebo koupání raději každých 40 minut. Pokud se budete sušit ručníkem, naneste novou vrstvu. Není vhodné pro děti do 6 měsíců (kterým všeobecně nedělá dobře přímé sluneční záření). 

Složení: Aqua (voda), Zinc oxide (20%) (aktivní složka – oxid zinečnatý), caprylic/capric triglyceride (kaprylové/ kaprinové triglyceridy), cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glyceryl isostearate, glyceryl stearate, C10-18 triglycerides (triestery glycerinu), glycerin, polyhydroxystearic acid (kyselina polyhydroxystearová), ethylhexylglycerin, caprylyl glycol (1,2-Octanediol), xanthan gum (xantanová guma), sodium gluconate, triethyl citrate a gamma-undecalactone (sweet fruit).