+
arrow-select-dark.svg

Parfém Bark Bout

Hetkinen

1 299 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 30 ml

Vůně dokáží probudit emoce, vyvolat vzpomínky i podtrhnout Váš celkový dojem. Ty od značky Hetkinen jsou inspirovány čistou finskou přírodou, severskými stromy a lesy. Obsahují esence a esenciální oleje z jehličí, kůry i kořenů stromů, stejně jako pryskyřice či borové smůly. Ingredience jsou čistě přírodního původu, včetně obsaženého alkoholu v biokvalitě. V tomto případě se jedná o jedinečný unisex parfém Bark Bout. Jeho zemitá, hřejivá vůně v sobě snoubí tóny cedrového dřeva, borovice a vetiveru.

Víčko ke skleněnému flakonku je vyrobeno z borovicového masivu, které zdobí přirozené letokruhy ve dřevě - každé víčko tak bude jedinečně odlišné.

Vyrobeno ve Finsku.

Výrobek je vhodný i pro vegany.

Složení: ethanol, 3-methoxy-3-methyl-1-butanol, cedrus atlantica oil (cedr atlantský), pinus sylvestris extract (extrakt z borovice lesní), picea exelsa (smrk ztepilý), vetiveria zizanioides oil (vetiver), boswellia carterii oil (kadidlo), cinnamomum camphora oil (skořice), pinus sylvestris oil (borovice lesní), parfum (přirozeně se vyskytující): limonene, linalool, citral