+
arrow-select-dark.svg

Pleťové tonikum Resurrect Clarifying

Antipodes

699 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 100 ml

O produktu

Osvěžující toner s heřmánkem, levandulí a šalvějí pomáhá vyrovnat tón pleti a připravuje pokožku k dalším krokům péče. Zároveň pomáhá zacelovat otevřené póry, čímž vyhlazuje povrch pleti, poskytuje okamžité zvýšení vlhkosti pleti a tím i úlevu.

Nastříkejte na obličej, krk a dekolt i několikrát denně, kdykoliv vaše pokožka potřebuje osvěžit.

Vhodný pro všechny typy pleti, zejména mastnou.

Toner je ekologicky certifikován společností BioGro New Zealand, mezinárodně uznávanou a akreditovanou organizací, která zajišťuje, že formulace neobsahují toxické přísady. Je také certifikován jako vegan UK Vegetarian Society, nejstarší a nejuznávanější vegetariánskou a veganskou organizací na světě. Společnost Antipodes se zavázala k opětovnému použití, opětovnému použití a recyklaci, včetně použití recyklovatelných krabic vyrobených ze 100% biologicky odbouratelné lepenky pocházející z udržitelných lesů, skleněných lahví, hliníkových tub a tisku se 100% ekologickým inkoustem ze zeleniny.

Složení: Lavandula angustifolia (Levandule) Hydrosol*, Hamamelis Virginiana (Vilín virginskýl) Extract*, Ethyl Alcohol, Chamomilla recutita (Heřmánek) Flower Extract*, Caprylyl/Capryl Glucoside, Naticide® (parfém), Bisabolol, Salvia officinalis (Šalvěj) Leaf Extract.

Fragrance of Lavender, Chamomile & Sage: Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool.

* certifikované ingredience z bioprodukce (Product Certified Organic By Asurequality).