+
arrow-select-dark.svg

Pleťové tonikum Resurrect Clarifying

Antipodes

699 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 100 ml

O produktu

Osvěžující pleťová voda ve spreji s heřmánkem, levandulí a šalvějí pomáhá vyrovnat tón pleti a připravuje pokožku k dalším krokům péče. Zároveň pomáhá zacelovat otevřené póry, čímž vyhlazuje povrch pleti, poskytuje okamžité zvýšení vlhkosti pleti a tím i úlevu. Tonikum osvěžuje a projasňuje unavenou a podrážděnou pleť včetně té problematické.

Vhodné pro všechny typy pleti, zejména mastnou.

Použití: Nastříkejte na obličej, krk a dekolt i několikrát denně, kdykoliv Vaše pokožka potřebuje osvěžit.

Heřmánek: Přirozeně pomáhá zklidnit zarudnutí a podrážděnou pleť.
Levandule: Má výrazně zklidňující vlastnosti, které pomáhají ulevit problematické nebo podrážděné pleti.
Sladká šalvěj: Napomáhá k tonizaci a zpevnění pleti.

Certifikovaný BIO veganský produkt.

(Toner je ekologicky certifikován společností BioGro New Zealand, mezinárodně uznávanou a akreditovanou organizací, která zajišťuje, že formulace neobsahují toxické přísady. Je také certifikován jako vegan UK Vegetarian Society, nejstarší a nejuznávanější vegetariánskou a veganskou organizací na světě. Společnost Antipodes se zavázala k opětovnému použití, opětovnému použití a recyklaci, včetně použití recyklovatelných krabic vyrobených ze 100% biologicky odbouratelné lepenky pocházející z udržitelných lesů, skleněných lahví, hliníkových tub a tisku se 100% ekologickým inkoustem ze zeleniny.)

Složení: Lavandula angustifolia (Levandule) Hydrosol*, Hamamelis Virginiana (Vilín virginskýl) Extract*, Ethyl Alcohol, Chamomilla recutita (Heřmánek) Flower Extract*, Caprylyl/Capryl Glucoside, Naticide® (parfém), Bisabolol, Salvia officinalis (Šalvěj) Leaf Extract.

Fragrance of Lavender, Chamomile & Sage: Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool.

* certifikované ingredience z bioprodukce (Product Certified Organic By Asurequality).