0 ks
Hlavní stránka  >  Bydlení  >  Textilie  >  Přehozy  >  Přehozy, koberečky, deky  >  Přehoz či kobereček s béžovými pruhy

Přehoz či kobereček s béžovými pruhy

NILA

3 900 Kč
 

Na velikosti záleží! Vyberte si prosím tu vaši.

- +

Tento produkt najdete také v našich kamenných obchodech.

Materiál: 100 % vlna
Barva: Krémová

Tyto tradiční marocké přehozy jsou ručně utkány z čisté vlny v příjemných přírodních odstínech, jsou velmi těžké, teplé a příjemné. Skvěle vypadají jako přehoz na posteli či přes křeslo nebo jako deka. Můžete je i zavěsit na zeď jako tapiserii nebo místo čela postele. Menší verze je krásná jako koberec před postel nebo postýlku. Neodolatelnou ozdobou jsou veliké střapce, které jsou rozmístěny po dvou stranách přehozu.

Přehozy jsou vyrobeny z ručně předené ovčí vlny a jsou přirozeně impregnovány lanolínem, který je chrání proti vlhkosti i znečištění. Vlna je jedním z nejpřirozenějších obnovitelných zdrojů. V západním světě se strojově zpracovává od 19. století, v Maroku je ale k jejímu zpracování stále využíváno ruční předení staré 2 000 let.

Péče: Přehoz má rustikální finiš, na dotek je hrubý, ale používáním změkne. Je možné jej prát ručně prostředkem na vlnu či čistit. Při ohleduplné péči vám vydrží navždy.

  • Vrácení do 30 dnů
  • vše skladem v obchodech
  • Doprava zdarma