Cestování podle NILA

Cestování podle NILA

Komfort, krása a respekt k přírodě i člověku jako hlavní atributy léta v nomádském stylu

21. 5. 2019

V NILA si letošní léto můžete rozšířit své obzory a podívat se za horizont běžných nákupů na cesty. Výběr produktů na léto, ať už strávené u českých luk a rybníků, nebo v exotickém koutě na opačné polokouli, pojí nejen kvalitní a pohodlné zpracování, ale hlavně ohleduplnost k přírodě i lidem, kteří se napříč světem podíleli na jejich výrobě. Najít v něm lze módu, oděvní i lifestylové doplňky či biokosmetiku.

Novinkou v sortimentu a poctou obuvnickému řemeslu jsou sandály od značky Laidback London, jejíž zakladatel Mohamed Daya je životem i prací rozkročený mezi Londýnem a keňskou Mombasou. Firma ctí pečlivou ruční výrobu a zachování její tradice, s čímž souvisí i zajištění férových podmínek pro africké řemeslníky. Stylem sandálů rezonuje inspirace masajskými prvky v použití barev a korálků. Některé páry nadchnou svou jemností barev i organičností tvarů, jiné potěší příznivce abstraktnějších motivů a geometrického zpravování. Své zalíbení si v Laidback London našla také Beyoncé.

Nepostradatelnou součástí letní cestovatelské selekce jsou samozřejmě plavky. Dánská značka Underprotection či švédská Dedicated využívají jako základní materiál k jejich výrobě recyklovaný polyester s příměsí elastického spandexu či elastanu.

Na sluncem rozpálenou pláž i pichlavá stébla trávy letní louky myslí francouzská značka Mapoésie. Jejich ručně tkaná bavlněná deka s geometrickým vzorem je spolehlivým společníkem pro letní relaxaci i poetická zastavení. Lze ji využít nejen jako deku, ale i osušku během dovolené. V interiéru se zase promění v půvabný přehoz, který zútulní ložnici nebo obývací pokoj.

Protože cestování často bývá společenská záležitost, výběr z NILAdaily a NILAkids nezapomíná také na pohodlí a radost, které můžeme sdílet s našimi nejbližšími, zvláště pak s těmi nejmenšími. Cestování s občerstvením po ruce je proto nezbytné. Důkazem, že může být i ekologické, zdraví bezpečné a vkusné, je německá firma Eco Brotbox či italská značka designových lahví 24Bottles. Jejich potravinové boxy a termolahve dokonale těsní a jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, tedy přirozeně antibakteriálního materiálu, který se snadno udržuje a je zdravotně nezávadný. Hravému designu dóz, lahví a termosek, jenž neujde dětské pozornosti, v tomto ohledu vévodí norská firma Blafre.

Veškeré zmíněné i mnohé další produktové tipy najdete v následujícím výběru. Jejich fotografie jsou dostupné k přímému stažení z galerie.

V případě, že je odkaz na profil produktu na e-shopu momentálně nefunkční, znamená to, že produkt není aktuálně skladem.

V případě jakýchkoliv dotazů prosíme neváhejte využít kontakt na naše PR zastoupení:

Michaela Nováková, +420 736 168 373, michaela@artspeakpr.com

Olga Bureš Vrbíková, + 420 734 704 246, olga@artspeakpr.com

MÓDA

 

DOPLŇKY

 

BOTY

DAILY

KIDS

 

 

KOSMETIKA