Dekor novinky jaro/léto 2018

Dekor novinky jaro/léto 2018

S radostí Vám představujeme dekorové novinky z obchodu NILAstore. Jarní sezónu zahajujeme ve znamení zdravého životního stylu, ekologie, přírodních materiálů, zero waste a udržitelnosti. Snažíme se bojovat proti rostoucí spotřebě plastů a rozšiřujeme i naši nabídku produktů podporující bezobalový životní styl. Jdete do toho s námi?

V případě dotazů prosím pište na dagmar.novakova@nila.cz

b0805010.jpg

Serax

Holandská designová značka s originálním nadčasovým sortimentem, který vzniká ve spolupráci s předními domácími i světovými designéry. Rozsáhlá sbírka zahrnuje inovativní a přitom funkční a uživatelsky dostupný design, který dodává každému interiéru jedinečný osobní styl.  Produkty do našeho sortimentu jsme vybírali podle Serax filosofie: „Pro krásnější domov a nezapomenutelné chvíle u jídelního stolu“.

bm14_-_1.jpg

Nkuku

Začalo to ručně vyráběnými koženými deníky a bloky; dnes v nabídce britské značky najdete i krásné dekorace s rustikálním nádechem, stylový porcelán, pletené přehozy nebo masivní dřevěná prkénka do kuchyně. Její výroba sahá od Devonu až po Indii, kde si vybírá a školí ty nejšikovnější řemeslníky. Transparentní byznys a férové podmínky jsou samozřejmostí.

_andree_jardin__collection_mrmrs_clynk__3_.jpg

Andrée Jardin

Francouzská firma udržuje více než stoletou tradici výroby kartáčů, košťat a smetáků. Jejím krédem je propojovat to nejlepší ze starého (osvědčené metody zpracování bukového dřeva i hedvábných štětin) a nového (spolupráce s mladými designéry). Krásné, poctivě vyrobené a užitečné domácí potřeby sahají od houbiček po stylovou prachovku z pštrosího peří.

hubsch_ss18_102_.jpg

Hübsch

Jednoduchost, unikátní styl a nevtíravý luxus. Dekorace dánské značky jsme si hned oblíbili! Nechte se i vy okouzlit kombinací konceptuálního designu, prvotřídní kvality a etického přístupu. Design je navrhován v Dánsku, výroba ale probíhá po celém světě, zejména na Dálném východě, kde firma pracovníkům zajišťuje spravedlivé a bezpečné pracovní podmínky. Věří totiž, že spokojení zaměstnanci jsou klíčem také ke spokojenosti zákazníka. 

frusack_white_oceanguru-1.jpg

Frusack

Frusack je znovu použitelný sáček vyrobený z kompostovatelné tkaniny. Projekt Hany Němcové a Terezy Dvořákové vznikl jako reakce na stále se zvyšující spotřebu plastových sáčků. Právě ty patří celosvětově mezi nejméně tříděný plastový odpad. Sáčky Frusack jsou nejen ekologické, jsou také praktické, krásné a nepřehlédnutelné. Vyměňte plastové sáčky za Frusack a zapojte se i vy do boje s jednorázovým odpadem.