Dekor novinky podzim/zima 2017

Novinky dekor podzim/zima 2017

11.10. 2017

S radostí Vám představujeme dekorové novinky z obchodu NILAstore. 

V případě dotazů prosím pište na dagmar.novakova@nila.cz

b7212504sf.jpg

Serax

Holandská designová značka s originálním nadčasovým sortimentem, který vzniká ve spolupráci s předními domácími i světovými designéry. Rozsáhlá sbírka zahrnuje inovativní, funkční a uživatelsky dostupný design, který dodává každému interiéru jedinečný osobní styl. 

6v5a7773.jpg

Pols Potten

Nizozemská značka Pols Potten již 30 let udává trend ve stylu ethnic chic. Své originální produkty vyrábí v mnoha zemích světa dle návrhů předních holandských designérů a ilustrátorů. Je oblíbená pro skvělou kvalitu a nezaměnitelný vtip. 

hub_031116_2956.jpg

Hübsch

Jednoduchost, unikátní styl a nevtíravý luxus. Dekorace dánské značky jsme si hned oblíbili! Nechte se i vy okouzlit kombinací konceptuálního designu, prvotřídní kvality a etického přístupu. Design je navrhován v Dánsku, výroba ale probíhá po celém světě, zejména na Dálném východě, kde firma pracovníkům zajišťuje spravedlivé a bezpečné pracovní podmínky. Věří totiž, že spokojení zaměstnanci jsou klíčem také ke spokojenosti zákazníka. 

cd01_-_2.jpg

Nkuku

Začalo to ručně vyráběnými koženými deníky a bloky; dnes v nabídce britské značky najdete i krásné dekorace s rustikálním nádechem, stylový porcelán, pletené přehozy nebo masivní dřevěná prkénka do kuchyně. Její výroba sahá od Devonu až po Indii, kde si vybírá a školí ty nejšikovnější řemeslníky. 

wg338_combi_feeder_seeds_environment_low_web.jpg

Wildlife Garden

Krásné prostředí poloostrova Bjäre na jihu Švédska, typické svými malebnými chaloupkami, rozlehlými loukami a velkou biologickou rozmanitostí, bylo prvotním impulsem k založení značky Wildlife Garden. Roztomilé krmné domečky pro ptáčky vznikají ve spolupráci s ornitology s hlavním cílem oživit zahrady kolem našich domovů.