Dekor v NILAstore, podzim 2016

Tisková zpráva - Dekor v NILAstore, podzim 2016

22. září 2016

Představujeme Vám podzimní novinky značek bytového dekoru Nkuku, Hübsch, Pols Potten a &Klevering. Tradičně jsme se zaměřili na výběr nadčasových doplňků, vkusné kombinace materiálů v eklektickém duchu a s přihlednutím k nekompromisně se blížícím vánočním svátkům také na kousky, které poslouží jako krásný dárek pod stromeček.

Během podzimu čeká NILAstore rozšíření stávajících prostor směrem do Korunní ulice a zákazníci se tak mohou těšit nejen na velkorysejší prostory a kvalitnější nákupní zážitek, ale i na nové značky dekoru, módních doplňků a pánové taky na širší sekci udržitelné pánské módy. Více informací přineseme v některé z dalších tiskových zpráv.

Všechny fotografie lze stáhnout ve tiskovém rozlišení přímo v galeriích, které průběžně doplňujeme. V případě dotazů jsem Vám k dispozici.

Za NILA tým srdečně,

Honza (jan.semerad@nila.cz)


as02_-_4.jpg

Nkuku

Anglická značka Nkuku zaujímá v našem portfoliu čestné místo. Její příběh začal na cestách Afrikou a Indií, kde zakladatelé naráželi na šikovné řemeslníky, kteří povětšinou neměli možnost, jak své výrobky úspěšně prodat. Vznikla tak značka, jíž jsou vlastní rovnocenné příležitosti pro řemeslníky z různých koutů světa, stejně tak jako zájem o životní prostředí, čili fair trade. Pod to se rádi podepíšeme i my!


pols_potten300.jpg

Pols Potten

Dekorace, nábytek, ani nádobí Pols Potten své holandské kořeny nezapřou: jsou zhmotněním minimalismu s notnou dávkou vtipu a originality. Značka spolupracuje s předními designéry a výrobky vznikají v důstojných podmínkách v mnoha zemích světa. My si letos brousíme zuby na zlatý ananas!


648036.jpg

Hübsch

O poznání chladnější design představuje dánská designová značka Hübsch. Jejím krédem je spokojenost, a to nejen zákazníků, ale také svých zaměstnanců, dodavatelů, řemeslníků. Výrobky vznikají v Asii pod přísným dohledem zajišťujícím řemeslníkům ty nejlepší podmínky. Vznikají tak vkusné dekorace do každého interiéru, ze kterých můžeme mít dvojnásobnou radost. Co nás baví: pletené taburety, porcelánové svítilny a porcelánové parůžky budou hitem letošní zimy!


&Klevering

Podzimní novinkou v NILAstore jsou doplňky amsterdamských &Klevering: zrcadla, porcelánové nádobí a dekorativní předměty s měděnými a zlatými akcenty. Náš tip: porcelánový hlemýžď se zlatou ulitou pro vyznavače pomalého životního stylu ;)