Dětské kolekce v NILAkids: jaro a léto 2017

Dětské kolekce v NILAkids: jaro a léto 2017

26. ledna 2017

Představujeme kolekce dětské módy pro jaro a léto 2016, které do NILAkids a na e-shop NILA.cz doputovaly ze Švédska, Nizozemska, Španělska i Francie.

V případě dotazů prosím pište na marie.barvinkova@nila.cz


Tinycottons

Kvalitní, krásné a výjimečné – takové by podle zakladatelů španělské značky Tinycottons nemělo být jen oblečení pro dospělé, ale i to pro děti. Vtipné kousky s nápaditými potisky vyrábějí z kvalitních materiálů, s přísným důrazem na etickou i ekologickou stránku výroby a samozřejmě s láskou a péčí. Každá kolekce má svůj příběh: ta pro letošní jaro a léto má podtitul „Tribute to all that matters“ a je plná roztomilých mopslíků, abstraktních motivů a retro barevných kombinací.


Kidscase

Brát děti vážně – to je heslo nezávislé nizozemské značky, která má malý tým, ale o to větší styl. Férové podmínky pro zaměstnance a úcta k životnímu prostředí jsou pro Jacqueline van Nieuwkerk a Merel Verbrugge stejně důležité jako krásný design. V jejich kolekcích se najdou kousky pro novorozence i pro předškoláky, pro holky i pro kluky, velmi často unisex. V kolekci pro novou sezonu pak objevíte celou řadu ležérních, krásně barevných kousků s vtipnými potisky a ilustracemi.


La Queue Du Chat

Novou kolekci francouzské značky charakterizuje bohémský styl, zářivé barvy a příjemné materiály. Šestičlenný tým lidí s nejrůznějšími životními zkušenostmi – od práce v neziskovkách po design a fotografii – tvoří módu, která je protikladem masově vyráběného dětského oblečení. Každá kolekce je dotažená k dokonalosti, výjimečná stylem i kvalitou; hlavním materiálem je kvalitní a netoxická biobavlna; vše se vyrábí v indické manufaktuře za férových podmínek.


kavat_-ss17_1.jpg

Kavat

Boty Kavat už jsou v NILAkids stálicí. Jsou kvalitní, zdravé a zároveň šik, pocházejí ze Švédska a mají více než sedmdesátiletou tradici. Když obuvník Ragnar Karlsson značku zakládal, říkával prý: „Nebudu vyrábět žádné zatracené šunty.“ Jeho pokračovatelé se hesla drží dodnes a při výrobě kombinují tradiční techniky s inovativními a ekologickými technologiemi. Při zpracování kůže používají minimum chromu i dalších těžkých kovů a zaměřují se na odolnost proti vodě, snadnou údržbu a dlouhou výdrž bot.


gray_label_ss17_3.jpg

Gray Label

"Organické oblečení pro malé minimalisty" navrhuje nizozemská designérka Emily Gray pro děti do osmi let. Potrpí si na nadčasové, čisté a většinou unisexové střihy, tlumené barvy jako alternativu ke křiklavým potiskům a kvalitní materiály – šije jen z látek, které jsou 100% bio. V nové kolekci najdete roztomilé dupačky, šaty a topy na zavazování, vše v jemných pastelových odstínech.