Dětské kolekce v NILAkids jaro/léto 2018

Dětské kolekce v NILAkids: jaro/léto 2018

S potěšením Vám představujeme módní novinky z obchodu NILAkids. V aktuální nabídce najdete oblíbené značky udržitelné módy a doplňků od Tinycottons, Manio, Bobo choses a Izipizi.

V případě dotazů či zájmů o spolupráci prosím pište na dagmar.novakova@nila.cz

 

 

 

foto_10-1-18_20_40_32.jpg

Tinycottons

Kvalitní, krásné a nezapomenutelné kousky. Základy šatníku i trendy záležitosti. Oblečení s příběhem, vyrobené ekologicky a s láskou. Španělé Barb Bruno a Gerard Lazcano se shodli, že takovou módu si nezaslouží jen dospělí, ale i děti, a tak vznikla značka Tinycottons. Poznáte ji na první pohled podle odvážných barevných kombinací a neotřelých potisků, na dotek vás pak okouzlí kvalitou šití i použitých materiálů.

Mainio

Finská značka dětského oblečení pracuje pouze se 100% biobavlnou, která nese certifikát GOTS. Se severským důvtipem si pohrává s barvami, které se v kolekcích pro nejmenší často nevidí, a neotřelými vzory. Neméně důležité je pak pohodlí a snadná údržba. V repertoáru se najde i něco pro maminky a tatínky, a dokonce vzorované dekorace nejen do dětského pokoje.

bobo_choses-ss18_campaign_-30.jpg

Bobo Choses

Španělská značka Bobo Choses má mnoho příznivců z řad dětí i dospělých po celém světě a není se čemu divit. Kolekce dětského oblečení je plná veselých barev, zábavných motivů, skvělých materiálů i pohodlných střihů, které přímo lákají k letním radovánkám. Kolekce jaro/ léto 2018 nese název "Nekonečné léto" a je inspirovaná dětstvím primatoložky Jane Goodall. Odráží se v ní prázdninové motivy, dobrodružství a nekonečná dětská zvídavost. Léto může začít!

izi_mb_screen_junior_c-rvb.jpg

Izipizi

Svět se mění, děti s ním, a moderní technologie k němu patří, ať už je využíváme k učení, povídáme si s babičkou přes Skype či se společně díváme na animáky. Francouzská značka Izipizi proto vyvinula dětskou verzi ochranných brýlí Screen, která eliminuje až 40% škodlivého modrého světla, jež vyzařují mobilní telefony, monitory, televize i tablety. Naše děti si je oblíbily i jako hravý a stylový doplněk. Bát se o ně nemusíte. Brýle mají velmi pružné panty, které vydrží i velkou zátěž nezbedných dětských ručiček.
Velikost je univerzální, 3 až 10 let.