Dětské kolekce v NILAkids: podzim zima 2017

Dětské kolekce v NILAkids: podzim/zima 2017

3. srpna 2017

S radostí Vám představujeme podzimní módní novinky z obchodu NILAkids. V aktuální nabídce najdete dvě oblíbené značky udržitelné módy Tinnycottons a Mainio.

V případě dotazů prosím pište na dagmar.novakova@nila.cz

nila0565_x_a_copy.jpg

Podzimní kampaň NILAkids

Nová podzimní kampaň NILAkids vznikla v naší režii a hlavní roli v ní hrají naše milé zákaznice-maminky a jejich děti.

 

Kredit k fotografiím:
Foto: Petr Jandera, 
Styling: Patricia Boho Madarová, 
Vlasy: Nina Malkova
Produkty: NILA (www.nila.cz // www.nila-shop.sk)

Tinycottons

Oblečení s příběhem, vyrobené ekologicky a s láskou. Španělé Barb Bruno a Gerard Lazcano se shodli, že takovou módu si nezaslouží jen dospělí, ale i děti, a tak vznikla značka Tinycottons. Poznáte ji na první pohled podle odvážných barevných kombinací a neotřelých potisků, na dotek vás pak okouzlí kvalitou šití i použitých materiálů. Podzimní kolekce nese název Antiplano a odkazuje k přírodním skvostům náhorní plošiny andského masivu. Je plná kvalitních kousků, nevšedních barevných kombinací a roztomilých motivů alpak, které nelze jinak, než si zamilovat. 

Mainio

Finská značka dětského oblečení pracuje pouze se 100% biobavlnou, která nese certifikát GOTS. Se severským důvtipem si pohrává s barvami a neotřelými vzory. Neméně důležité je pak pohodlí a snadná údržba. Podzimní kolekce je inspirována kulturními suvenýry z celého světa: tradičními uměleckými řemesly, moderním uměním, světem zábavy i pouličními kulturami. Rozmanité vzory, potisky a barvy představují odstíny pěti kontinentů. Celá kolekce se nese v duchu mísení kultur, tolerance a harmonie protikladů.