Jarní sezóna v NILAstore

Módní novinky z NILAstore jaro/ léto 2018

S radostí Vám představujeme nejkrásnější sezónní modely z kolekcí nových i Vámi již oblíbených etických módních značek.

V případě dotazů prosím pište na dagmar.novakova@nila.cz

Maska

Maska je rodinný podnik s dlouholetými zkušenostmi v módním průmyslu. Zakladatelka švédské značky Maria Svensson kombinuje nejkvalitnější materiály s elegantním designem a vytváří krásné sbírky luxusních a nadčasově nositelných kusů. Úchvatná kolekce šatů a sukní s originálním grafickým printem pochází z dílny designérky Karoliny Eriksson a nese název Metropolitan Jungle. Vše nadčasové a dokonale zpracované.

 

Kings of Indigo

Koi je ryba, která plave proti proudu: japonský symbol štěstí, vytrvalosti a zápalu. Nizozemského podnikatele Tonyho Tonnaera inspirovala natolik, že podle ní v roce 2012 pojmenoval svou značku. K.O.I. v sobě mísí americkou tradici rebelů v denimu a japonský perfekcionismus. Nová kolekce KOI je opět stylová a plná skvělých materiálů, barev a střihů, které Vás budou bavit zas a znova! 

People Tree

Britská značka People Tree se bez nadsázky může označit za pionýra etické módy. Už víc než 25 let spolupracuje s farmáři a dělníky v zemích třetího světa s důrazem na férové podmínky a ekologickou výrobu. Díky talentovaným designérům a ilustrátorům je i letošní kolekce unikátní, elegantní, plná jemných vzorů a krásných ženských linií. Novinkou je funkční oblečení na jogu, které dokonale reprezentuje naše zásady. Je pohodlné, stylové, udržitelné a fairtrade.

Armedangels

Německá značka Armedangels vznikla v roce 2007, kdy se dva přátelé rozhodli ukázat velkým hráčům v textilním průmyslu, že se lze vydat i jinou cestou, a dali stopku otrocké práci, chemikáliím a masové produkci. Dnes má firma padesátičlenný tým a nálepku jedné z nejvýznamnějších udržitelných módních značek v Německu i na celém světě. Klíčové prvky? Organické a férově obchodované materiály a krásné nadčasové střihy nositelné napříč sezónami.

rr_galaxeve.jpg

Royal Republiq

Hrdí na minulost, inspirovaní současností. Ikonické kousky z dílny dánské značky Royal Republiq potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Boty i kožené výrobky vynikají čistými tvarovými liniemi a prvotřídním řemeslným zpracováním. Značka má své přiznivce po celém světě a není se čemu divit. Ani nás jejich unikátní materiály s nadčasovým vzhledem nikdy neomrzí. 

veja-ss18-vincent-triptyque-16a.jpg

Veja

Francouzská značka, která proslula krásnými a odolnými teniskami, slaví úspěchy na všech frontách. Při nákupu bavlny podporuje lokální pěstitele a při získávání kaučuku používá inovativní eko technologie. Neprodukuje nadbytky, redukuje emise CO2 a podílí se na zaměstnávání sociálně znevýhodněných.

Woron

Dánskou značku spodního prádla založily sestry Anya and Arina Woronovy s cílem navrhnout dokonalou podprsenku. Takovou, kterou si po příchodu domů nebudete mít chuť hned s úlevou sundat. Kolekce je plná čistých linií, dokonale padnoucích ženských střihů a jemných detailů. Základním materiálem celé kolekce je Modal – přírodní vlákno vyrobené z bukové dřeviny. Modalová vlákna mají hladký měkký povrch, drží stálý tvar i barvu a jsou prodyšná. Značku Woron si zamilovali zákaznice z celého světa a my máme velkou radost, že ji můžeme představit i Vám.