Lifestylové novinky v NILAstore jaro/léto 2018

Lifestylové novinky z NILAstore jaro/ léto 2018 

6. dubna 2018

S potěšením Vám přinášíme top výběr chystaných novinek z obchodu NILAstore. 

V případě dotazů prosím pište na kristyna.klimova@nila.cz

 

Gobi

Mladá nizozemská značka slunečních brýlí z biologicky rozložitelného acetátu. Šest nadčasových i trendy modelů se skly s antireflexním povrchem kategorie 3 se postará o 100% ochranu před UV zářením. 

 

kreafunk_ahead_soft_coral_1.jpg

Kreafunk

Spojení dánského designu, kreativity a skvělého zvuku. Značku Kreafunk založili v roce 2011 dva kamarádi Kenneth a Rubens cílem vytvořit produkty s jedinečným designem a funkčností. Podařilo se jim to na výbornou, o čemž se můžete přesvědčit i Vy. V portfoliu značky najdete skvěle hrající designové reproduktory a sluchátka, které pomocí bluetooth propojíte se svým telefonem nebo tabletem, ale i praktické power banky na cesty, díky kterým Váš telefon už nikdy nebude bez energie. 

Toino Abel

Značka Toino Abel propojuje košíkářské řemeslo a rodinnou tradici s nezaměnitelným stylem a módními trendy. Její psaníčka a kabelky pro své majitelky vznikají kus po kusu ručně v malé vesničce v Portugalsku a sbírají ohlasy po celém světě. I nás chytly za srdce.

Rivelles

Rakouská rodinná značka Rivelles je skutečným kosmetickým klenotem. Její produkty vznikají v manufaktuře uprostřed oblasti Wienerwald a čerpají z lokálního přírodního bohatství. 100% veganské šampony na vlasy, kondicionéry, tělová kosmetika i péče o pleť jsou obohaceny o výtažky z šípku, ovsa, konopí, rybízu, meruněk, vlašských ořechů nebo brokolice. Přírodní rozměr umocňují i minimalistické obaly vyráběné z dřevního odpadu, za které značka získala prestižní ocenění German Design Awards

style_teras.jpg

Hibi 

Vonné sirky japonské značky Hibi představují moderní adaptaci na tradiční vonné tyčinky. Tento svěží koncept vznikl před třemi lety v prefektuře Hyogo. Zdejší regiony Harima a ostrov Awaji prosluly výrobou zápalek a právě japonských vonných tyčinek a kadidla. Spojením těchto dvou odvětví vznikl výjimečný produkt, desetiminutový zážitek pro smysly a uvolnění ducha. Jediné, co je potřeba je škrtnout sirkou a položit ji na speciální podložku, kde se krásně rozvoní.