Módní novinky v NILAstore

Módní novinky z NILAstore léto 2018 

3. května 2018

 

S potěšením Vám přinášíme top výběr letních novinek z obchodu NILAstore. 

V případě dotazů prosím pište na kristyna.klimova@nila.cz

 

nygardsanna_ss18_27.jpg

Nygårdsanna

Švédská značka kombinuje prvky folkloru a sebevědomý autentický design. Reprezentuje módu inspirovanou přírodou, jejími barvami a strukturami. Při výrobě používá jen ty nejkvalitnější materiály (len, biobavlna, vlna) v tlumených tónech, které se skvěle kombinují. Důležitým prvkem značky je transparentní původ a udržitelnost, všechny její kousky proto pochází z Evropy. 

 

Sleeping Gypsy

Propadněte s námi kouzlu vyšyvanky! Nádherné boho modely z kvalitního lnu mají tradiční ruční výšivku navrženou mladými ukrajinskými designéry. Výroba každých šatů trvá několik dní; vyrábějí se jen ve dvou velikostech, ale díky propracovanému střihu padnou opravdu všem. Pěkně se o vyšyvanku starejte a vydrží navždy. Stane se opravdovým pokladem Vašeho šatníku, který jednou předáte dál.

large_miista-yellow-valerie-striped-bow-slide.jpg

Miista

Londýnská značka Miista kombinuje to nejlepší z obou domovů její zakladatelky Laury Villaselin - hravý a progresivní design, který vzniká v londýnském studiu a španělskou vášeň pro tradice a řemeslo. Kolekce En Pleno Aire je inspirována Lauřiným dětstvím. Je zábavná, provokuje a překonává zábrany. Své vzpomínky a zážitky z dětství autorka propojuje a přetváří společně s dokonalými přírodními materiály a skvostnými barevnými kombinacemi do nadčasové a moderní podoby. Miista bojuje proti uniformitě a je určena každé ženě, která dokáže ocenit nevšední krásu.

Kowtow

Novozélandští Kowtow patří od roku 2007 mezi nejznámější zástupce udržitelných a fairtrade módních značek. Nejen u protinožců prosluli minimalistickým až architektonickým stylem, velkorysými skvěle padnoucími střihy, ale i basic kousky, které by neměly chybět v šatníku žádné ženy. 

Soko

Sofistikované, moderní a přitom eticky vyráběné šperky Soko vznikají v Keni. Jsou inspirovány místní tradicí, uměním a kulturou. Většina kusů je vyrobena z recyklovaných kovů a přírodních materiálů, jako jsou mosaz, kost nebo rohovina, které byly znovu broušeny, řezány a přetvořeny do nových módních tvarů. 

page-12-image-14.png

Yellow 108

Další stálice rodiny značek NILA představuje letní slaměné fedory, kromě nich se do nabídky vrací i nadčasové bestsellery, vlněné unisex fedory Luke a Eastwood. Kalifornská značka Yellow 108 ctí americkou tradici nadčasového designu a kvalitního zpracování; fedory a další doplňky vyrábí z merino vlny a recyklovaných materiálů. Většina klobouků se hodí pro ženy i pro muže.

Mapoésie

Francouzskou značku textilních doplňků založila v roce 2010 výtvarnice Elsa Poux. Inspiraci pro své návrhy šátků, šál a fulárů čerpá z mytologie, umění domorodých kultur i modernistických směrů 20. století. Unikátní grafické motivy Elsa tiskne na přírodní tkaniny, nejčastěji hedvábí, bavlnu a vlnu a jejich směsi. Letní kolekce šátků je doplněna stylovými plážovými osuškami. 

_h9a3375hd.jpg

Suite 13

Španělská značka udržitelné etické módy s jedinečným osobním stylem. Zakladatelky samy sebe nazývají "kočovnými návrhářkami",  jejich tvorba je z velké části inspirována zkušenostmi a zážitky z cest.  Oděvy jsou vyrobeny v Barceloně s velkým smyslem pro detail a z těch nejkvalitnějších materiálů. Jejich střihy jsou jedinečné, nadčasové a neskutečně pohodlné.