podzimní novinky v NILAstore

Podzim/zima 2017 v NILAstore!

S radostí Vám představujeme podzimní novinky z obchodů NILAstore.

V případě dotazů prosím pište na dagmar.novakova@nila.cz

Kings of Indigo

Značka K.O.I vyrábí kvalitní džíny, topy a doplňky inspirované americkou klasikou s japonským smyslem pro detail. Oblečení Kings of Indigo je navržené tak, aby nositeli nebo nositelce sloužilo celé roky. Nový designérský tým navíc přichází s mladistvým, trendy progresivním stylem, který zaujme i ty, kteří si libují ve výraznějších kouscích. Veškerá výroba vzniká za férových podmínek, s důrazem na udržitelnost a s využitím inovativních technologií.

 

Lanius

"Milujte módu, myslete organicky, buďte zodpovědní," radí německá značka už od roku 1999. Své filozofie se pevně drží, design i výrobní technologie zato neustále inovuje. Zákazníky láká minimalistickými střihy, ženskými siluetami, výjimečně kvalitními materiály a krásnými, sytými barvami. Ekologická produkce a férové podmínky pro všechny zaměstnance jsou samozřejmostí. 

 

People Tree

Britská značka s krásnými oděvy a ještě krásnějšími hodnotami. Celosvětově známí a oblíbení People Tree jsou jedním z hlavních a nejznámějších propagátorů etické módy. Už více než 25 let spolupracují s farmáři a dělníky v zemích třetího světa s důrazem na férové pracovní podmínky a ekologickou výrobu. Oděvy jsou vyrobeny z organické bavlny a udržitelných materiálů s využitím tradičních dovedností, které podporují venkovské komunity. Novinkou posledních několika sezón je nový designérský tým.

Thought

Jedna z nejoblíbenějších značek udržitelné módy. Od roku 2002 má základnu v Londýně a do světa posílá především smart casual kousky, oblečení pro volný čaj a na jógu. Vše z udržitelných materiálů, jako jsou biobavlna, bambusová viskóza nebo tencel, které vám v šatníku vydrží několik sezón, ne-li navěky.  

Beaumont Organic

Britská značka Beaumont Organic nabízí luxusní, ale cenově dostupné kousky z krásného lnu a nejjemnější organické bavlny. Kolekce vynikají jednoduchým elegantním stylem a skvělými střihy. Na své si přijdou hlavně ti, kdo milují pohodlí a v šatníku si vystačí s pár dokonalými kousky. Etická produkce v Portugalsku.

Armedangels

Hrdí přiznivci pomalé módy a jedna z nejvýznamnějších udržitelných módních značek v Německu i na celém světě. V jejich sortimentu najdete krásné, ekologické a férové produkty z udržitelných a vysoce kvalitních materiálů. Namísto pronásledování nejnovějších trendů se zaměřují na udržitelnost a nadčasovost za velmi dostupné ceny.

Libertine Libertine

Dánskou módní značku založili v roce 2009 tři přátelé. Design, kreativita a dokonale propracovaný progresivní severský styl si získal přiznivce po celém světě. Oděvy jsou vyrobeny v Evropě s velkým smyslem pro detail, z těch nejkvalitnějších materiálů a dokonalým zpracováním. Z podzimní kolekce se můžete těšit na kabáty a šaty.

Veja

Francouzská značka ekologické a fair trade obuvi slaví úspěchy na všech frontách. Při nákupu bavlny podporuje lokální pěstitele a při získávání kaučuku používá inovativní eko technologie. Veškerá výroba probíhá ve znamení fairtrade s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

Angulus

Vizionářská značka s více než stoletou tradicí a základnou v dánské Kodani. Veškeré modely typické podešvemi z přírodního kaučuku se vyrábí v malé portugalské továrně, kde se dbá na etickou produkci, výběr kvalitní kůže a samozřejmě i na krásný a nadčasový design.

nila-coupleofprague-day1-134.jpg

Kavat

Švédská značka Kavat je vůbec prvním výrobcem obuvi, který kdysi získal renomovaný certifikát EU Ecolabel. Ve své domovině je zárukou kvalitní a spolehlivé boty do nepříznivého počasí. Všechny modely Kavat jsou krásné, pohodlné, kvalitní, vyrobené s pomocí tradičních technik i inovativních technologií a s minimálním dopadem na životní prostředí. Podzimní nabídku botiček pro nejmenší letos rozšiřujeme o elegantní perka pro starší děti a dospělé. 

Kožené doplňky

V podzimní kolekci našich oblíbených značek Philomijn, Lorena a O my bag představujeme ručně zpracované kabelky a doplňky z té nejkvalitnější kůže, vše vyrobeno bez škodlivých chemikálií za spravedlivých, bezpečných a zdraví neohrožujících podmínek. Všechny kousky z kolekce jsou minimalistické svým designem, praktické a do detailu propracované. Odolají jakýmkoli trendům a jsou určeny k tomu, aby ve Vašem šatníku zůstaly navždy. 

Aarikka

Finská rodinná společnost, která podporuje lokální řemeslníky, většina produktů vzniká právě v jejich domácnostech. Šperky jsou typické minimalistickým skandinávským designem inspirovaným přírodou. Vyrábějí se převážně z javorového, borovicového nebo olivového dřeva, stříbra, skla a jiných přírodních materiálů.