Rychlá a snadná manikúra s Nailmatic

Rychlá a snadná manikúra s Nailmatic!

28. srpna 2017

S velkou radostí představujeme podzimní paletu dámských laků na nehty Nailmatic. Všechny fotografie lze stáhnout ve vysokém rozlišení přímo v galeriích níže.

V případě dotazů prosím pište na dagmar.novakova@nila.cz


nailmatic_cleo.jpg

Laky Nailmatic

Laky Nailmatic jsou optimálně tekuté, rychleschnoucí, dobře kryjí a díky štětci s hustými štětinami se snadno a rovnoměrně nanáší. Obsahují UV filtr, který zabraňuje zabarvení a zažloutnutí nehtů. Složení je čistě na přírodní bázi, vše dermatologicky testováno. Laky jsou veganské, šetrné k životnímu prostředí, veškeré ingredience pochází z ekologicky kontrolovaného zemědělství. Vyrobeno ve Francii.

 

lavendar-nail-varnish-remover-100ml.jpg

Základní péče

Kromě laků na nehty nabízí značka Nailmatic i základní péči na přírodní bázi: odlakovač, výživný olejíček, podkladový lak a ochranný vrchní lak.  Levandulový přírodní odlakovač je čistě přírodní produkt bez typického chemického zápachu. Neobsahuje aceton ani ethylacetát. Přírodní výživný olej pečuje o nehty a nehtovou kůžičku, obsahuje mandlový olej s vitamíny E a F a neobsahuje parabeny.  Posilující podkladový lak posiluje nehtové lůžko a zlepšuje kvalitu nehtů již po 4 týdnech používání. Ochranný vrchní lak zvýrazňuje a ochraňuje barvu laku a dodává nehtům extra lesk.