Stylové vánoční dárky

Stylové vánoční dárky

6. prosince 2016

Představujeme tipy na vánoční dárky z kolekcí, které jsou aktuálně k dostání na e-shopu i v kamenných obchodech NILA a NILAkids. Pro všechny, co před bezhlavým nakupováním v přeplněných obchodních centrech dávají přednost kvalitě, stylu a produktům s příběhem.

V případě dotazů prosím pište na marie.barvinkova@nila.cz


nila-coupleofprague-day2-129.jpg

Trochu jiný porcelán

Porcelán s hravým designem od nizozemské firmy Pols Potten je ideální kombinací vtipné maličkosti a dárku, na který se nebude prášit. Sadu hrnečků Bikes s motivem jízdních kol potěší všechny příznivce ekologického cestování, set Bathing Girls s obrázky koupajících se dam se postará o tak trochu jiný "čaj o páté" a hrnečky nebo mísa s op-artovým potiskem neurazí žádnou umělecky založenou duši.


Není svíčka jako svíčka

Ty od německé značky Upwined jsou vyrobené ze sojového vosku, takže jimi nepohrdnou ani vegani. Skleněné obaly jsou ve skutečnosti znovuzrozené lahve od vína, mají stylové etikety a uvnitř ukrývají luxusní kombinace éterických olejů. Tak třeba Winter Spice voní po hřebíčku, anýzu a sladkém pomeranči; Laundry Day je uklidňující mix lilie, levandule a citronu; a Into The Wild je díky kombinaci vonných jehličnanů jako osvěžující procházka lesem.


nila-coupleofprague-day2-74.jpg

Vánoce ve velkém stylu

Barvou letošních svátků je pro nás jednoznačně zlatá. Misky se zlatou glazurou z dílny Pols Potten jsou okouzlující dárek, který pod stromečkem nezapadne, zlatý ananas od stejné značky je pak dokonalým překvapením pro milovníky nepřehlédnutelných designových kousků. Novinkou jsou v NILE stylové dekorace od firmy &Klevering: jejich porcelánový hlemýžď se zlatou ulitou bude obdarovanému každý den připomínat, jak důležité je občas zpomalit. Nejen ornitology pak potěší polštář se zlatými pírky od Hübsch nebo čajová konvice s ptáčkem od Pols Potten.


nila-coupleofprague-day2-97.jpg

Kdo by nechtěl ponožky?

Osvědčený dárek předchází špatná pověst, v NILAteamu ale panuje shoda: ponožky a punčochy nacházíme pod stromečkem moc rádi! Nejen surfařky ocení bambusové ponožky Surfer s potiskem vln od australské značky Braintree, romantičky zase zaplesají nad květovanými Fleur. Sázkou na jistotu jsou extra kvalitní punčocháče z recyklovaného nylonu od Swedish Stockings. Pro pány pak máme lahůdku – dárkový box s vánočními ponožkami.


img_1449.jpg

Největší radost pro ty nejmenší

Děti Ježíška milují, ale jsou to také jeho nejpřísnější kritici. Zaručeně ho pochválí za nadílku z produkce manželského páru, který tvoří pod značkou Wee Gallery: černobílé hračky díky výraznému kontrastu pomáhají dětem lépe udržet pozornost a rozeznávat tvary, navíc jsou prostě okouzlující. Do obrázkových kartiček nebo vtipných matrjošek se snadno zamilují i dospělí.