Zima ve znamení udržitelnosti

nila-coupleofprague-day1-136.jpg

Zima ve znamení udržitelnosti

11. listopadu 2016

Zima se už připomněla prvním sněhovým popraškem a my v NILAstore bychom se rádi představili s novinkami našich značek pro toto období roku.

Nizozemská značka Miss Green se vyznačuje nekomplikovanými střihy a pohodlnými materiály. Nejinak je tomu i tento podzim a zimu, kdy barvám dominují šedá, rozinková nebo olivová. Nechybí ani oblíbený proužek nebo zajímavé vzory - puntíky a elegantní kamufláž.

Výběr z kolekce německého lídra udržitelné módy, značky Armedangels je postavena na bestsellerech sezóny - oblíbených svetrech, kardiganech a pončech. Teplejší kousky doplňují šaty a halenky z tencelu. Zimomřivci se mohou těšit na vlněné šaty a roláky.

Novinkou v nabídce je dánská značka pánského oblečení Knowledge Cotton Apparel. Její základy položil už v roce 1969 Jørgen Mørup, který se ze samouka vypracoval v uznávaného podnikatele. Vytvořil rodinnou firmu postavenou na úctě k životnímu prostředí a respektu k tradicím, ale i na zájmu o nové technologie a inovace v textilním průmyslu. Značka je proslulá transparentním výrobním cyklem podle principů fair trade, používá pouze certifikované organické materiály a polyester z recyklovaných PET lahví. Nám učarovala perfektně propracovaná saka, elegantní i ležérní košile, svetry z merino vlny nebo oboustranná bunda z recyklovaného polyesteru.

Všechny kousky oblečení máme skladem v obchodě na Korunní a rádi je zapůjčíme na focení. V případě dotazů jsem Vám k dispozici.

Za NILA tým srdečně,

Honza (jan.semerad@nila.cz)