+
arrow-select-dark.svg

Prostředek na nádobí Nature

Marius Fabre

259 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Adept na klíčový produkt pro kuchyňskou linku a dřez. Mycí prostředek na nádobí vychází z tradiční receptury francouzské rodinné firmy Marius Fabre, která se specializuje na výrobu tzv. marseillského mýdla. To je vyrobeno z čistých rostlinných ingrediencí, je všestranné, účinné a šetrné. Prostředek nedráždí pokožku, je hypoalergenní. Použití je díky pumpičce velmi praktické. Bez parfemace, je možné individuálně přidat několik kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje.

A aby byl úklid kuchyně ještě šetrnější, vyrábí značka Marius Fabre prostředek na nádobí výhradně bez použití palmového oleje. Nahrazuje ho šetrnějším a vysoce účinným slunečnicovým olejem s vysokým podílem kyseliny olejové (oleic sunflower oil). Ten se vlastnostmi podobá olivovému oleji, takže je velmi citlivý k pokožce. Působí také jako přírodní antioxidant. Ve výčtu jeho pozitivních vlastností nemůžeme opomenout ani jeho čistě evropský původ a zpracování ve Francii.

Vyrobeno ve Francii.

Netestováno na zvířatech.

Použití: Pro běžné mytí nádobí stačí jednou zmáčknout pumpičku a obsah směřovat do mycí houbičky. Následně nádobí dobře opláchněte. Pro více znečištěné nádobí je vhodné zvýšit dávku.

Kompozice: mýdlo, 5 – 10 % anionických detergentů, méně než 5 % amfoterních detergentů, konzervanty.
Složení: Aqua, ammonium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, lactic acid, sodium chloride, potassium hydroxide, sodium cocoate, sodium sunflowerseedate, benzoic acid, glycerin, sodium hydroxide.