+
arrow-select-dark.svg

Sada na mytí nádobí Sage Basil

Andrée Jardin

649 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

O produktu

Vše pro umývání nádobí v jednom! S touto sadou si i umývání nádobí napíšete na seznam Vašich oblíbených kuchyňských rituálů. Obsahuje tuhé mýdlo na nádobí, kartáč na mytí nečistot pevně přichycených k nádobí, náhradní hlavicí ke kartáči na mytí, která se dá využít i samostatně na hůře dostupných místech a klasickou houbičku z přírodního materiálu.

Tuhé mýdlo na nádobí: 

Základem tohoto prostředku na nádobí je tradiční marseillské mýdlo vyráběné z bio olivového oleje, ocet a přírodní vůně bazalky šalvějové. Tuhé mýdlo nádobí spolehlivě odmastí a vyčistí, a zároveň je šetrné k vaší pokožce. Mýdlo naneste na vlhkou houbičku nebo přímo na umývané nádobí, po vytvoření pěny odstraňte nečistoty z nádobí a opláchněte ho v teplé vodě. Obsahuje minimálně 30 % mýdla (včetně parfému a oleje z pomerančové kůry), obsahuje bílý ocet.

Kartáč na mytí:

Je vyroben z bukového dřeva a rostlinných vláken. Vlákna jsou umístěna tak, aby zajistila funkčnost a praktičnost – snadno tak umyjete i obtížně přístupná místa. Jsou pevná a silná, ale poškrábání hrnců, pánviček ani keramiky se bát nemusíte. Kartáč můžete zavěsit nad kuchyňskou linku díky praktickému očku. Po použití pečlivě vymačkejte a nechte uschnout.

Hlavice na mytí nádobí: 

Náhradní součástka Vašeho kartáče na nádobí zaručí, že jeho funkce bude opět 100%. Lze ale použít jako samostatný kartáč, který padne do ruky. 

Přírodní houba: 

Houbička na nádobí je vyrobena ze 100 % přírodního materiálu - celulózy získávané ze dřeva a na hrubší straně doplněna o jemně rozemleté ořechové skořápky a pecky z ovoce. Nádobí spolehlivě vyčistí a nepoškrábe. 

Vyrobeno ve Francii