+
arrow-select-dark.svg

Svetr Astrid Grapefruit 38

Lanius

2 490 Kč 5 290 Kč
Jak vybrat velikost Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 87% alpaka, 13% nylon

O produktu

Svetr, který nebudete chtít svléknout. Je na dotek totiž velmi měkký a jemný. Navíc vás i přes to, že je poměrně dost tenký, velmi dobře zahřeje. To má na svědomí vlna z alpaky, ze které je svetr z největší části vyroben. Má rovný střih a klasickou délku, rukávy tříčtvrteční a zakončené žebrováním. Žebrovaný je i oválný mělký výstřih a spodní lem svetru. Nás si tento kousek získal i svými širokými pruhy v kombinaci béžové a jahodové barvy. Oblečte ho přes oblíbené šaty, nebo k sukni a zůstaňte v teple i za chladnějších večerů.

Produkt je CO₂ neutrální. Značka pečlivě počítá emise, které při výrobě a distribuci produktů přirozeně vznikají a které snížila na minimum. Stará se, aby emise uhlíku, které nelze již více snížit, byly v rovnováze s jejich zpětným pohlcováním z atmosféry do úložišť uhlíku.

Péče: Vlna má samočistící schopnost a není třeba ji příliš často prát. Obvykle stačí oděv dobře vyvětrat. V případě potřeby perte ručně při teplotě maximálně do 30°C. Doporučujeme používat ekologický prací prostředek určený na vlnu. Ždímejte opatrně a sušte ve vodorovné poloze.

Skvěle ladí s těmito produkty

Náušnice Heart Gold

Beautiful Story
790 Kč