0 ks
Hlavní stránka  >  Životní styl  >  Životní pohoda  >  Vonné svíčky  >  Svíčka Barr

Svíčka Barr

Amoln

1 390 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Materiál: rostlinný vosk, sklenice
Velikost: 280g, ∅ 8,8 cm, výška 10 cm
Barva: Modrá

Svíčka, která vás přenese do pohádkového lesa. Barr znamená ve švédštině borové jehličí a právě jeho vůně nejlépe připomíná bezstarostné dětské brouzdání lesem Trollskogen na jihovýchodním pobřeží Švédska. Vůně Trollskogenu, nazývaného kouzelným, je skutečně čarovná. Dovolte si pomyslně trochu zabloudit a užijte si tóny švédské borovice, jedle, pryskyřice, santalového dřeva, skořice a pobřežních květin a bylinek. Tyto vůně vám pomůžou zklidnit mysl a probudit vaši kreativitu podobně jako procházka čarovným lesem.

Vrchní tóny: jedlové jehličí, pomeranč, svěží tóny

Srdce vůně: skořice

Základ: santalové dřevo, pryskyřice

Vyrobeno ručně ve Švédsku. S respektem ke zvířatům, lidem i životnímu prostředí.

Značka Amoln používá ve svých svíčkách výhradně ekologické knoty a udržitelně vyráběný vosk - z ekologicky pěstované řepky na jihu Švédska.

Délka hoření až 70 hodin.

Péče o svíčku: Před každým použitím zastřihněte knot přibližně na 6 milimetrů. Doporučujeme nechat svíčku hořet maximálně 4 hodiny v kuse, případně do chvíle, než se vosk začně rozpouštět podél stěn nádoby. Vždy nechte na dně sklenice alespoň 5 milimetrů nerozpuštěného vosku.Svíčku nikdy nenechávejte hořet bez dozoru a v dosahu dětí, domácích mazlíčků nebo v průvanu. Sklenice bude i po uhašení horká, před manipulací ji tedy nechte úplně vychladnout. 

Skvěle ladí s těmito produkty