+
arrow-select-dark.svg

Svíčka Spirála 2ks

Yellow Candles

550 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 100% včelí vosk
Velikost: 25 x 2,5 cm

Provoňte váš domov! Svíčka ve tvaru spirály ze 100% včelího vosku bude tou pravou dekorací jak na sváteční stůl, tak i jiné každodenní kratochvíle.

Včelí vosk je po staletí znám jako vysoce ceněná surovina. Je přírodním metabolickým produktem včel s mnoha pozitivními vlastnostmi. Na rozdíl od parafínových svíček je svíčka z včelího vosku ryze přírodní, tedy netoxická. Vzhledem ke své povaze má blahodárný čistící účinek na kvalitu ovzduší. Díky vysoké teplotě tání také hoří výrazně pomaleji než svíčky z parafínu. Včelí vosk se používá v surovém stavu, který nezahrnuje bělení ani hydrogenaci. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž je uvolňována krásně medová vůně.

Svíčky byly vyrobeny ručně v Jižních Čechách ze 100% včelího vosku, bez přidaných syntetických vůní.

Balení obsahuje 2 svíčky, průměrná doba hoření jedné svíčky 15 hodin.

Svíčka má spodní část upravenou pro standardní velikost svícnů.

Svíčku nikdy nenechávejte hořet bez dozoru a v dosahu dětí, domácích mazlíčků nebo v průvanu.

Rádi doporučujeme i jako milý dárek. 

Použití: Při prvním zapálení podržte sirku nebo zapalovač u knotu – knot absorbuje dostatek vosku ze svíčky a bude hořet jasným, velkým plamenem.

Doporučujme při znovu zapálení začít drobným zastříhnutím knotu. Díky zastřižení bude hoření čistější a jasnější. Plamen tím budete mít pod větší kontrolou.

Svíčka může hořet nepřetržitě v kuse, doporučujeme však průběh hoření kontrolovat. Pokud se uhlík nahromadí na kontu, utvoří se bambule, kterou je potřeba po vychladnutí zastřihnout, jinak může způsobit přílišné kouření ze svíčky.