Tisková zpráva NILA S/S 2015 - Fashion


NILA - Kolekce pomalé módy pro jaro/léto 2015  

Do naší jarní kolekce pomalé módy jsme zařadili vybrané kousky třech značek, a to anglických People Tree a Braintree a mladé holandské značky Miss Green. Kritériem našeho výběru je nadčasová krása a luxusní ekologické materiály. Všechny produkty v naší nabídce jsou fairtrade, samozřejmostí je absence dětské práce a výroba v bezpečných podmínkách menších manufaktur. Zasazujeme se o zpomalení a zlidštění světa módy, pojďte se k nám přidat! 


Anglická značka People Tree je lídrem na trhu udržitelné módy. Letošní kolekce se jmenuje CRAFT a do popředí staví krásné zpracování. Pracuje s ručními potisky a ručními výšivkami či úplety. Stejně jako loni, i letos značka People Tree spolupracovala s návrhářkou Orlou Kiely na limitované edici šatů s potiskem. Výsledek nás okouzlil! Šaty s ptáčky, které jsou nadčasové, milé a zároveň seversky cool. Do našeho výběru také zařadili spoustu bretonských proužků a pohodlných střihů. Nově se můžete těšit i na kolekci pro muže! Všechny produkty People Tree jsou fairtrade a vyrobené z certifikované fairtrade biobavlny. Prostě slow fashion at its best! 

 

 

 

 


Novinkou v NILA je Miss Green, holandská značka, která si zakládá na nadčasových střizích a kvalitní biobavlně. Objevili jsme ji na veletrhu Ethical Fashion Show v Berlíně. Těšit se můžete na dobře kombinovatelné kousky v barvách černá, bílá, červená a indigo. Nejvíce nás baví letní overal! Kolekce umožňuje kombinovat tílka s krátkou či dlouhou sukní ve stejné barvě. 


Z kolekce našich oblíbených Braintree jsme si vybrali řadu loungewear Braintree BE, která je ideální pro aktivní lenošení, či na jógu. Dolplnili jsme ji několika modely s velmi lichotivými střihy pro maximální pohodlí. Značka Braintree je prosnulá skvělými ekomateriály. Vyzkoušet si můžete například Tencel (dřevní celulóza), bambusové a konopné vlákno. Braintree používá certifikovanou biobavlnu.

 

 

 newmonday_7daysatchel.jpg

Novinkou v NILA jsou kabelky, tašky, peněženky, psaníčka značky Lorena, ručně šité v Turecku z kvalitní měkké kůže. Mají nadčasový styl, vhodný pro všechny věkové kategorie a roční období. Základ pro kabelky Lorena je, aby byly šity dle potřeb dnešních žen, tedy funkční,  kvalitní a přitom elegantní.

Na závěr pro pobavení přikládáme nejúspěšnější příspěvek na naší Facebookové stránce, za celou dobu, co ji máme. Koncept "ceny za jedno nošení" naše zákazníky inspiruje a zajímá a my z toho máme radost! Vaše NILA

cpw.jpg