Jste tvůrci zajímavého produktu, který je krásný, kvalitní a současně vyrobený etickým způsobem a z materiálů šetrných k přírodě? Hodil by se skvěle do rodiny NILA? A Vy jako značka, jste připraveni na prodej zákazníkům? Dejte nám o sobě a o svých produktech vědět. Může jít o módu, šperk, kosmetiku, hračku, praktického pomocníka nebo třeba bytový doplněk.

nila-office-37.jpg
_ter9284.jpg
_mg_7747.jpeg

V rámci našeho programu spolupráce s místními designéry nabízíme produkty vybraných místních, českých a slovenských značek v kamenných obchodech i online. Po vymezenou dobu podpoříme Vaše produkty v prodeji a budou-li úspěšné, může se spolupráce proměnit v trvalou. V našem portfoliu se průběžně nebo stabilně objevuje na téměř dvě desítky českých či slovenských značek. 

Oslovit nás můžete prostřednictvím dotazníku/přihlášky (viz níže). Dokument si, prosím, stáhněte, vyplňte a zašlete spolu se všemi uvedenými podklady na adresu dominika.vitnerova@nila.cz. Do předmětu e-mailu napište „Přihláška“ a název Vaší značky.

V případě zájmu se Vám sami ozveme. Podmínky pro zařazení do prodeje sjednáváme se zájemci individuálně. Moc se těšíme na další spolupráce.

Dotazník/přihláška ke stažení.