+
arrow-select-dark.svg

Tělový balzám kadidlo, lípa a pomeranč

NILA

690 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: Materiál obalu: láhev 100% recyklovaný plast, uzávěr PP
Velikost: 300 ml

Balzám na tělo, ruce i tvář z naší vlastní řady kosmetických produktů poskytne Vaší pokožce péči, jakou si zaslouží. Bambucké máslo v bio kvalitě pokožku hydratuje, zvláčňuje a působí proti jejímu zarudnutí. Je vhodné i pro suchou a problematickou pokožku. Bio Arganový olej pomáhá díky svým antioxidačním a anti-aging účinkům zpomalovat stárnutí pleti a obnovovat její vitalitu. Obsažený ricinový olej pokožku regeneruje a změkčuje. Krém okouzlí kořeněnou vůní kadidla a pomeranče, která Vás pomyslně přenese do severní Afriky, místa, kde má Nila své kořeny a odkud pocházely její první produkty. Vedle exotických tónů v něm ucítíte i zklidňující vůni lípy. Vonnou kompozici z vybraných esenciálních olejů pro Nilu na míru sestavila Kateřina Kloudová, aromaterapeutka a parfumérka z Aroma ateliéru.

Použití: Vhodné pro všechny typy pokožky. Aplikujte po koupeli i kdykoliv během dne, kdy si Vaše tělo žádá hydrataci.

Bambucké máslo BIO: výborné pro ošetření vysušené a náročné pleti.  Napomáhá udržet pod kontrolou problematickou pokožku, mírní svědění, zarudnutí. Poskytuje pokožce okamžité zjemnění, udržuje její vyrovnanou hydrataci.
Arganový olej BIO: obnovuje vitalitu unavené pokožky, hydratuje, zvláčňuje, vyhlazuje, podporuje regeneraci, ničí volné radikály a chrání ji tak před poškozením. Působí jako silný antioxidant.
RIcinový olej BIO: má silně promašťující účinky. Je vhodný k regeneraci pooperačních jizev i velmi suché pokožky. Pomáhá ji změkčovat, mírní její podráždění a výborně v ní váže vlhkost. 
Skvalan: Má antioxidační účinky a pomáhá pokožku chránit proti slunečnímu záření a proti vnějšímu prostředí. Pokožku hydratuje a zjemňuje. Je vhodný pro mladou a problematickou pleť, ovšem pomáhá také snižovat výskyt vrásek.
Extrakt z měsíčku Na pokožku má extrémně zklidňující, regenerační a anti-aging účinky, snižuje otoky, pomáhá obnovit kožní tkáň a tvorbu kolagenu, chrání před působením volných radikálů a následným poškozením pokožky.

Skvěle ladí s těmito produkty