+
arrow-select-dark.svg

Tělové mýdlo kadidlo, hřebíček a pomeranč

NILA

490 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: Materiál obalu: láhev 100% recyklovaný plast, uzávěr PP
Velikost: 300 ml

Tělové mýdlo z naší vlastní řady kosmetických produktů poskytuje jemnou a šetrnou péči, která po sobě zanechá hebkou a vláčnou pokožku. Mycí složka ze slunečnicového oleje pokožku hydratuje, zlepšuje její stav, pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu a je vhodná i pro citlivou pleť. Výtažky z kadidla působí proti stárnutí pleti, zlepšují cirkulaci krve a bojují proti volným radikálům. Přítomný ylang ylang zase pomáhá v péči o mastnou, problematickou a podrážděnou pokožku, zmírňuje zarudnutí a podráždění pleti a pyšní se svými omlazujícími účinky. Sprchový gel okouzlí kořeněnou vůní kadidla, hřebíčku a pomeranče, která Vás pomyslně přenese do severní Afriky, místa, kde má Nila své kořeny a odkud pocházely její první produkty. Vedle exotických tónů v něm ucítíte i podmanivý ylang ylang. Vonnou kompozici z vybraných esenciálních olejů pro Nilu na míru sestavila Kateřina Kloudová, aromaterapeutka a parfumérka z Aroma ateliéru.

Použití: Vhodné pro všechny typy pokožky.

Hřebíček: má povzbuzující účinky.
Kadidlo: působí proti stárnutí pleti. Zlepšuje mikrocirkulaci a okysličení kůže, bojuje proti volným radikálům, dodává výživu kožním buňkám.
Pomeranč: čisticí účinky, k ošetření unavené pokožky.
Ylang ylang: vhodný pro péči o mastnou, problematickou a podrážděnou pokožku, snižuje tvorbu kožního mazu, zmírňuje zarudnutí a podráždění pleti, omlazující účinky na pokožku. 
Mycí složka ze slunečnicového oleje: hydratuje pokožku, zlepšuje její stav, pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu, vhodná i pro citlivou pleť.
Extrakt z opuncie: celkově zlepšuje stav pleti.

Skvěle ladí s těmito produkty