+
arrow-select-dark.svg

Pleťová maska Ambrosia

Organická Apoteka

999 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: plastové víčko, hliníková tuba
Velikost: 50 ml

Pleťová maska s aktivní látkou SKINectura™, kyselinou hyaluronovou, rostlinným kolagenem, růží damašskou a skvalanem. Dar sladkých květů pro mládí a oživení smutné a mdlé pleti.

PhytoCellTec™ Symphytum – Kmenové buňky z kořene kostivalu lékařského napomáhají lidským kmenovým buňkám k lepší regeneraci a tvorbě hutnější epidermis s vyšším obsahem kyseliny hyaluronové. Klinické studie realizované ve Švýcarsku a Francii potvrdily zvýšenou rychlost obnovy kožních buněk a také zlepšení vyhlazení pokožky a její zhutnění. Obsahuje vápník, draslík, fosfor, vitamín A, C a B12.

Mateří kašička – je výjimečný včelí produkt bohatý na vitální látky, včetně aminokyselin, minerálů a vitamínů. Patří mezi nejdokonalejší výživu tkání a pokožky. Díky nukleovým kyselinám podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace. Urychluje hojení ran a zlepšuje kvalitu pokožky.

Propolis –  má nejsilnější antibiotické působení ze všech včelích produktů. Propolis je proměnlivá směs pryskyřičných látek, včelího vosku, balzámů a éterických olejů. Obsahuje také flavonoidy, fenolové kyseliny, pollen a vitaminy B1, B2 a B3. Tento včelí produkt bohatý na bioaktivní látky má bakteriostatické, protizánětlivé, antibakteriální, antioxidační, antimikrobiální a konzervační účinky. Tlumí negativní účinky UV záření.

Med – čistí a vyživuje pokožku, přispívá k regulaci hodnoty pH horní ochranné vrstvy kůže. Regeneruje a vyživuje suchou pokožku. Napomáhá odstranit odumřelé buňky a napomáhá oddálení procesu stárnutí pleti. Je antibakteriální a antifungální.

Produkt patří pod značku Organická apotéka.

Skvěle ladí s těmito produkty

Pleťová maska Detox

Organická Apoteka
999 Kč

Pleťová maska Metropolitan

Organická Apoteka
999 Kč

Noční pleťová maska Nektar

Organická Apoteka
999 Kč

Tělová maska Delikatesa

Organická Apoteka
1 299 Kč