+
arrow-select-dark.svg

Tělová maska Delikatesa

Organická Apoteka

1 299 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: plastové víčko, hliníková tuba
Velikost: 100 ml

Absolutní regeneraci a důkladná výživa každé buňky přes noc? Odpovědí je tělová maska Delikatesa! Pokožku zanechá hedvábně jemnou, hydratovanou a něžně voňavou. Noční tělová maska je nejkoncentrovanější forma péče o tělo a slouží jako doplněk. Během spánku probíhají regenerační procesy a díky dostatečné noční výživě budete po každém probuzení odpočatější.

Pentavitin® – je aktivní látka získaná z fermentované kukuřice. Jde o vysoce účinný regulátor vlhkosti, který funguje za jakýchkoli podmínek. A to i v těch, kdy účinnost jiných hydratačních látek ztrácí na své funkčnosti. Klinické studie potvrdily, že při pravidelném používání dochází k vyhlazení pokožky, posílení bariérové funkce pokožky a zjemnění povrchu včetně odstranění suchých šupinek.

Mák setý – Makový olej je bohatý na vitamín E, vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor a nenasycené mastné kyseliny. Účinně regeneruje buňky pokožky a zanechává ji tak hebkou. Je ideální pro velmi suchou, dehydratovanou a podrážděnou pokožku trpící na ekzémy nebo záněty. Urychluje hojení popraskané a šupinaté pokožky.

Kyselina hyaluronová – je polysacharid, který díky svému krátkému řetězci proniká hlouběji do epidermálních
vrstev, kde pokožku hloubkově hydratuje a vyživuje efektivněji.

Oves – podporuje kožní bariéru a redukuje známky stárnutí. Má výjimečné hydratační účinky, a to díky lipidům, které zabraňují transepidermální ztrátě vody. Má protizánětlivé a antioxidační účinky, působí blahodárně na problematickou a zarudlou pokožku. Na pleti vystavované okolnímu znečištění udržuje zdravý mikrobiom a zároveň dodává pokožce zářivý vzhled.

Okurka setá – reguluje ztrátu vody v pokožce, udržuje vláčnost, zmírňuje zarudnutí a otoky. Obsahuje hořčík, draslík, biotin, vitamín A, B1 a antioxidanty.

Produkt patří pod značku Organická apotéka.

Skvěle ladí s těmito produkty

Noční pleťová maska Nektar

Organická Apoteka
999 Kč

Pleťová maska Ambrosia

Organická Apoteka
999 Kč

Pleťová maska Detox

Organická Apoteka
999 Kč

Pleťová maska Metropolitan

Organická Apoteka
999 Kč