+
arrow-select-dark.svg

Čisticí sada All Clean

Pure Effect

669 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 30 ml
čisticí koncentrát 30 ml, rozprašovač 300 ml

Nekompromisní ke špíně, šetrní k vašim rukám a přírodě. To jsou vysoce koncentrované čisticí prostředky Pure Effect Sweden. Tato sada dvou produktů je vhodná pro začátek – sada obsahuje rozprašovač (300 ml) k míchání směsi a samotný čisticí koncentrát (30 ml), se kterým můžete váš rozprašovač naplnit dvacetkrát. Směs by vám měla vystačit až na půl roku. Výrobek je snadno biologicky rozložitelný a pochází z obnovitelných zdrojů. Lahvička je plastová, zabalena v papírové krabičce.

Použití: Vhodné pro všechny povrchy, které snesou vodu. Používejte například na okna, zrcadla, kuchyňskou linku, nerezové povrchy, umyvadla nebo toalety. Nebojte se s ním vyčistit i mramor nebo jiné porézní povrchy. Lze ho použít i jako odstraňovač skvrn z vašeho oblečení. V případě silného znečištění vápencem použijte speciální koupelnový čistič Clean Bath, který byl vyvinut přímo k tomuto účelu. Doporučujeme používat pouze na dřevěné povrchy (nábytek, podlahy), které jsou napuštěny olejem. All Clean má neutrální PH a je opravdu jemný, ale rozkládá tuky a mastnotu.

Dávkování: Před použitím koncentrát důkladně protřepte. Naplňte rozprašovač vodou a kápněte do něj 2 pipetky koncentrátu. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, namíchejte si novou čisticí směs každé dva týdny. Pokud se budete držet tohoto dávkování, vydrží vám lahvička koncentrátu půl roku. Neskutečné, že? Otevřenou lahvičku můžete skladovat v pokojové teplotě 2 roky. Nesvědčí jí přímé slunce. 

Složení: Koncentrát obsahuje živé bakteriální kultury, výtažek z produktů fermentace a vodu. Dále pak 5 – 10 % neiontových činidel a méně než 5 % amfoterních činidel, barviva, parfém a konzervační látky.

Balení obsahuje lahvičku s čisticím koncentrátem All Clean a rozprašovač.