+
arrow-select-dark.svg

Denní krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka

549 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: plastové víčko, hliníková tuba
Velikost: 30 ml

Naše pleť je v určitých obdobích nadměrně zatěžována. Podpořme její svěžest Krásnou zahradnicí! Organický denní krém s petrželovým olejem a aktivní látkou EPS White napomáhá rozjasnění a prozáření pokožky a pozitivně působí na její zdravotní stav. Pleť okamžitě sjednotí, chrání před vlivy okolí a udržuje ji svěží.

Petržel – je obzvláště bohatá na draslík a mangan. Mezi dalšími látkami, které obsahuje, nalezneme a-terpinen, a-pinen, apiol, myristin, glykosid apiin, kyselinu palmitovou, oleoresin a tetramethoxyallylbenzen, některé flavonoidy jako apigenin, apiline luteolin a chrysoeriol a vitamíny K, C a A.

Pentavitin® – je aktivní látka získaná z fermentované kukuřice. Jde o vysoce účinný regulátor vlhkosti, který funguje za jakýchkoli podmínek. A to i v těch, kdy účinnost jiných hydratačních látek ztrácí na své funkčnosti. Klinické studie potvrdily, že při pravidelném používání dochází k vyhlazení pokožky, posílení bariérové funkce pokožky a zjemnění povrchu včetně odstranění suchých šupinek.

Kopřiva dvoudomá – má silné protizánětlivé účinky, obsahuje vitamin A, B1 a C, karotenoidy, minerální látky, flavonoidy a fenoly a jiné důležité látky pro tělo. Využití této byliny je velmi rozmanité. Obsahuje chlorofyl, který působí povzbudivě na metabolismus.

EPS White – je patentovaná aktivní látka z mořských řas, která napomáhá rozjasnění a prozáření pokožky. Snižuje tvorbu melaninu vyvolanou UV zářením a okolním znečištěním a zároveň zabraňuje přenosu melaninu pigmentovými synapsemi. Tím přispívá ke sjednocení tónu pleti a redukci pigmentových skvrn.

Skvalan –  je nekomedogenní olej, který se získává z oliv a je podobný kožnímu mazu. Díky tomu reguluje jeho produkci a je vhodný pro osoby s mastnou pletí. Má antioxidační účinky, podílí se na regeneraci pokožky, zvláčňuje ji a dodává jí jemnost. Redukuje jemné linky a drobné ranky a na povrchu pokožky zanechává jemný film, čímž ji udržuje hydratovanou. Posiluje kožní bariéru a zmírňuje začervenání. Je vhodný při ekzémech.

Skvěle ladí s těmito produkty

Noční krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
629 Kč

Krém na ruce Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
429 Kč