+
arrow-select-dark.svg

Noční krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka

629 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: plastové víčko, hliníková tuba
Velikost: 30 ml

Organický noční krém s aktivním látkou EPS White pleť intenzivně regeneruje a pečuje o ni celou noc. Výsledkem je rozjasněná pokožka a prevence vzniku vrásek a pigmentových skvrn.

Petržel – je obzvláště bohatá na draslík a mangan. Mezi dalšími látkami, které obsahuje, nalezneme a-terpinen, a-pinen, apiol, myristin, glykosid apiin, kyselinu palmitovou, oleoresin a tetramethoxyallylbenzen, některé flavonoidy jako apigenin, apiline luteolin a chrysoeriol a vitamíny K, C a A.

Oves – podporuje kožní bariéru a redukuje známky stárnutí. Má výjimečné hydratační účinky, a to díky lipidům, které zabraňují transepidermální ztrátě vody. Má protizánětlivé a antioxidační účinky, působí blahodárně na problematickou a zarudlou pokožku. Na pleti vystavované okolnímu znečištění udržuje zdravý mikrobiom a zároveň dodává pokožce zářivý vzhled.

Kopřiva dvoudomá – má silné protizánětlivé účinky, obsahuje vitamin A, B1 a C, karotenoidy, minerální látky, flavonoidy a fenoly a jiné důležité látky pro tělo. Využití této byliny je velmi rozmanité. Obsahuje chlorofyl, který působí povzbudivě na metabolismus.

EPS White – Patentovaná aktivní látka z mořských řas napomáhá rozjasnění a prozáření pokožky. Snižuje tvorbu melaninu vyvolanou UV zářením a okolním znečištěním a zároveň zabraňuje přenosu melaninu pigmentovými synapsemi. Tím přispívá ke sjednocení tónu pleti a redukci pigmentových skvrn.

Bambucké máslo -  je tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického. Je to poklad v péči o pokožku díky velkému obsahu nenasycených mastných kyselin a vitamínů A, D, F a E. Pokožku zahalí ochranným a nemastným filmem, který udržuje vlhkost a zabraňuje jejímu vysoušení. Bambucké máslo má přirozený UV faktor, díky čemuž pomáhá chránit pokožku před poškozením způsobeným slunečním zářením. 

Vitamin E - je silný antioxidant, který působí proti předčasnému stárnutí tím, že bojuje proti oxidačnímu stresu buněk. Je to nejdůležitější antioxidant v lidském těle. Navrací pokožce pevnost a pružnost, jelikož se podílí na stabilitě buněčné membrány a pomáhá pokožce absorbovat vodu.

Skvěle ladí s těmito produkty

Krém na ruce Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
429 Kč

Denní krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
549 Kč