+
arrow-select-dark.svg

Krém na ruce Krásná zahradnice

Havlík Apoteka

429 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: plastové víčko, hliníková tuba
Velikost: 30 ml

Pojďme se zaměřit na péči o ruce! Pokožka je každý den velmi namáhána, péči o ni však často zanedbáváme. Přitom si zaslouží pravý opak, především v létě a v zimě, kdy je více vystavena okolním vlivům a snáze se vysuší. Organický krém Krásná zahradnice svým složením ruce intenzivně regeneruje, navrací jim hebkost a přispívá k udržení mladistvého vzhledu pokožky. Díky svým ingrediencím snižuje tvorbu melaninu vyvolanou UV zářením, zabraňuje přenosu melaninu pigmentovými synapsemi a napomáhá rozjasnění a prozáření pokožky. Krásná vůně a příjemná konzistence jen umocní dobrý pocit z tohoto produktu!

Petržel – je obzvláště bohatá na draslík a mangan. Mezi dalšími látkami, které obsahuje, nalezneme a-terpinen, a-pinen, apiol, myristin, glykosid apiin, kyselinu palmitovou, oleoresin a tetramethoxyallylbenzen, některé flavonoidy jako apigenin, apiline luteolin a chrysoeriol a vitamíny K, C a A.

Včelí vosk – je bohatý na vitamin A, monoestery, diestery, triestery i polyestery. Má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti a je tak vhodným pomocníkem při boji s akné a různými projevy alergií. A je jedním z nejlepších přírodních emulgátorů, stabilizátorů a zahušťovadel.

Oves – podporuje kožní bariéru a redukuje známky stárnutí. Má výjimečné hydratační účinky, a to díky lipidům, které zabraňují transepidermální ztrátě vody. Má protizánětlivé a antioxidační účinky, působí blahodárně na problematickou a zarudlou pokožku. Na pleti vystavované okolnímu znečištění udržuje zdravý mikrobiom a zároveň dodává pokožce zářivý vzhled.

EPS White – Patentovaná aktivní látka z mořských řas napomáhá rozjasnění a prozáření pokožky. Snižuje tvorbu melaninu vyvolanou UV zářením a okolním znečištěním a zároveň zabraňuje přenosu melaninu pigmentovými synapsemi. Tím přispívá ke sjednocení tónu pleti a redukci pigmentových skvrn.

Skvěle ladí s těmito produkty

Denní krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
549 Kč

Noční krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
629 Kč