+
arrow-select-dark.svg

Maska Královská snídaně pro pleť

Havlík Apoteka

429 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: plastové víčko, hliníková tuba
Velikost: 30 ml

Královská snídaně pro pleť je 3minutová ranní maska. Rychle se nanáší a ještě rychleji ji zařadíte do svého pravidelného rituálu! Tato lehoučká emulze, tvořená kapalnými krystaly s významným obsahem aktivních látek, pokožku hloubkově hydratuje a zabraňuje tak jejímu stárnutí. Produkt je určen pro všechny typy pleti.

Pentavitin® – je aktivní látka získaná z fermentované kukuřice. Jde o vysoce účinný regulátor vlhkosti, který funguje za jakýchkoli podmínek. A to i v těch, kdy účinnost jiných hydratačních látek ztrácí na své funkčnosti. Klinické studie potvrdily, že při pravidelném používání dochází k vyhlazení pokožky, posílení bariérové funkce pokožky a zjemnění povrchu včetně odstranění suchých šupinek.

Mateří kašička – je výjimečný včelí produkt bohatý na vitální látky, včetně aminokyselin, minerálů a vitamínů. Patří mezi nejdokonalejší výživu tkání a pokožky. Díky nukleovým kyselinám podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace. Urychluje hojení ran a zlepšuje kvalitu pokožky.

Šalvěj – má tonizační a adstringentní účinky, dokáže pleť po ránu znatelně osvěžit, harmonizuje mikroflóru a bojuje proti infekcím. Látky obsažené v šalvěji pomáhají oddálit stárnutí a zvyšují obranyschopnost pokožky.

Vitamin E - je silný antioxidant, který působí proti předčasnému stárnutí tím, že bojuje proti oxidačnímu stresu buněk. Je to nejdůležitější antioxidant v lidském těle. Navrací pokožce pevnost a pružnost, jelikož se podílí na stabilitě buněčné membrány a pomáhá pokožce absorbovat vodu.

Avokádový olej – je za studena lisovaný organický olej ze zralých dužin avokáda. Je vhodný pro suchou a problematickou pleť. Podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pleti.

Rakytníkový extrakt – poskytuje přirozenou ochranu proti slunečnímu záření a zachytává volné radikály. Urychluje hojení jizev včetně akné. Poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy, pomáhá zklidňovat porušenou pokožku, tonizuje, hydratuje ji a má vysoký antioxidační potenciál.

Skvěle ladí s těmito produkty

Denní krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
549 Kč

Krém na ruce Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
429 Kč

Noční krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
629 Kč

Pleťový krém Krásná dáma

Havlík Apoteka
849 Kč