+
arrow-select-dark.svg

Havlíkův přírodní zázrak

Havlík Apoteka

599 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: plastové víčko, hliníková tuba
Velikost: 30 ml

Naše pleť je dennodenně nadměrně zatěžována. Podpořme její revitalizaci a svěžest přírodním zázrakem z Havlíkovy apotéky! Je to všestranná organická mast vyrobená z 11 nejsilnějších přírodních výživných a regeneračních ingrediencí v nejvyšší bio kvalitě – bio včelí produkty jsou například získávány od včel z lesů rodu Lichtenštejnů. Havlíkův přírodní zázrak je bezvodá samokonzervační mast díky vysokému obsahu včelího vosku a medu. Je určen pro podvyživenou, citlivou, poškozenou, mastnou, suchou a problematickou pleť se sklonem k akné, kterou proměňuje na vyživenou a vláčnou. Není na co čekat!

Med – čistí a vyživuje pokožku, přispívá k regulaci hodnoty pH horní ochranné vrstvy kůže. Regeneruje a vyživuje suchou pokožku. Napomáhá odstranit odumřelé buňky a napomáhá oddálení procesu stárnutí pleti. Je antibakteriální a antifungální.

Rakytníkový extrakt – poskytuje přirozenou ochranu proti slunečnímu záření a zachytává volné radikály. Urychluje hojení jizev včetně akné. Poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy, pomáhá zklidňovat porušenou pokožku, tonizuje, hydratuje ji a má vysoký antioxidační potenciál.

Propolis – Propolis má nejsilnější antibiotické působení ze všech včelích produktů. Propolis je proměnlivá směs pryskyřičných látek, včelího vosku, balzámů a éterických olejů. Obsahuje také flavonoidy, fenolové kyseliny, pollen a vitaminy B1, B2 a B3. Tento včelí produkt bohatý na bioaktivní látky má bakteriostatické, protizánětlivé, antibakteriální, antioxidační, antimikrobiální a konzervační účinky. Tlumí negativní účinky UV záření.

Mateří kašička – je výjimečný včelí produkt bohatý na vitální látky, včetně aminokyselin, minerálů a vitamínů. Patří mezi nejdokonalejší výživu tkání a pokožky. Díky nukleovým kyselinám podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace. Urychluje hojení ran a zlepšuje kvalitu pokožky.

Mák setý – Makový olej je bohatý na vitamín E, vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor a nenasycené mastné kyseliny. Účinně regeneruje buňky pokožky a zanechává ji tak hebkou. Je ideální pro velmi suchou, dehydratovanou a podrážděnou pokožku trpící na ekzémy nebo záněty. Urychluje hojení popraskané a šupinaté pokožky.

Včelí vosk – je bohatý na vitamin A, monoestery, diestery, triestery i polyestery. Má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti a je tak vhodným pomocníkem při boji s akné a různými projevy alergií. A je jedním z nejlepších přírodních emulgátorů, stabilizátorů a zahušťovadel.

Skvěle ladí s těmito produkty

Denní krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
549 Kč

Krém na ruce Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
429 Kč

Noční krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
629 Kč

Intimní sérum Venuše

Organická Apoteka
949 Kč