+
arrow-select-dark.svg

Hraběnčino sérum

Havlík Apoteka

849 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: sklo
Velikost: 30 ml

Pleťové sérum je navržené pro unavenou, stárnoucí a povadlou pleť se známkami dehydratace pokožky. Sérum obsahuje Pentavitin®, avokádový olej a bramborový extrakt. Kombinace účinných přírodních hydratačních komponent zajišťuje pleti potřebnou vlhkost a chrání ji před ztrátou vody - uleví dehydrované pleti, intenzivně ji regeneruje a přináší osvěžení a pohodu. 

Pentavitin® – je aktivní látka získaná z fermentované kukuřice. Jde o vysoce účinný regulátor vlhkosti, který funguje za jakýchkoli podmínek. A to i v těch, kdy účinnost jiných hydratačních látek ztrácí na své funkčnosti. Klinické studie potvrdily, že při pravidelném používání dochází k vyhlazení pokožky, posílení bariérové funkce pokožky a zjemnění povrchu včetně odstranění suchých šupinek.

Vitamin E – je silný antioxidant, který působí proti předčasnému stárnutí tím, že bojuje proti oxidačnímu stresu buněk. Je to nejdůležitější antioxidant v lidském těle. Navrací pokožce pevnost a pružnost, jelikož se podílí na stabilitě buněčné membrány a pomáhá pokožce absorbovat vodu.

Avokádový olej – je za studena lisovaný organický olej ze zralých dužin avokáda. Je vhodný pro suchou a problematickou pleť. Podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pleti.

Lilek brambor – Extrakt z hlíz brambor působí na pleť hydratačním, chladivým a zklidňujícím efekt a zároveň, všechny složky společně napomáhají v boji proti přirozenému stárnutí kůže. Šťáva z brambor snižuje zánětlivost pokožky, čímž napomáhá v boji například proti akné a hraje důležitou roli v obnově buněk.

Skvěle ladí s těmito produkty

Maska Královská snídaně pro pleť

Havlík Apoteka
429 Kč

Noční krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
629 Kč

Krém na ruce Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
429 Kč

Denní krém Krásná zahradnice

Havlík Apoteka
549 Kč